להיות לראש ולא לזנב – איך לעשות שינוי


בכל יום ניתן להחליט על שינוי.. אבל יש כוחות מיוחדים שעוזרים לנו בכמה נקודות בזמן במהלך השנה – ראש השנה הוא יום מיוחד שמתאים בדיוק לעניין זה,   יום נוסף , לפי המקורות היהודיים בו יש לנו כוחות מיוחדים לברך את הסביבה ולבקש שינוי הוא יום ההולדת העברי. כך או כך,  אם אתם מעוניינים  לתכנן את השנה הבאה שלכם ולהחליט איך אתם רוצים שתראה. הנה לפניכם כמה שלבים פשוטים מומלצים להפקת המירב מהתהליך:

  1. שבו בשקט, עיצמו עיניים ותראו איך אתם הולכים להראות בסוף השנה הזו מכל הבחינות –עבודה, משפחה, מערכות יחסים.. מהם החלומות שתרצו להגשים? מה יוצא ישר מהלב?
  2.  מה אתם צריכים לעשות כדי להשיג את זה? בחרו שינוי קטן אך עמוק ומהותי בתוככם. בתפילה אנו מוצאים את הפסוק- ” פיתחו לי פתח כחודו של מחט ואני אפתח לכם כפתחו של אולם “.. מאמץ עמוק וקטן כמו חודה של סיכה… אך אמיתי. מאמץ שכזה יביא עימו כוחות עצומים של שינוי.
  3. התעקשו ודבקו בשינוי. אם תיפלו ותיכשלו בו שוב, סלחו לעצמיכם באהבה ללא יסורי מצפון, בכל מקרה המשיכו לדבוק.
  4. הצטערו על כל החטאה של המטרה וחזרו לקו האמצע- למה שמנחה אתכם. לאסרטגיה שבחרתם. המילה “חטא” מגיעה מהמילה “להחטיא”. לכל אחד מאיתנו יש מתנה יחודית משלו לתת לעולם. במיקוד והתכוננות יש לנו כוחות להשיג אותה. לכן, “ריגזו ואל תחטאו”… אל תחטיאו את המטרה שלכם.

טיפ קצר לאושר,  מבוסס על החכמה היהודית, שווה לאמץ !   … באהבה, אלונה.

לקביעת טיפול גוף נפש בסטודיו של אלונה בקדימה ניתן להתקשר או לשלוח הודעת וואטסאפ – 054-5766154

 

tfila