שמן הגנבים הקלאסי


למה שמן הגנבים מועיל, איך הוא מונע וירוסים? מה הוא עושה לגוף?

השמנים בתערובת “שמן הגנבים”  ידועים בארומתרפיה כבעלי תכונות נוגדות חיידקים (אנטיבקטריאליות), נוגדות וירוסים (אנטיוויראליות) ונוגדות פטריות למיניהן. הם מועילים בחיזוק מערכת החיסון ובשיפור הנשימה, ואף משפיעים לטובה על יכולת הריכוז והלמידה, משפרים את איכות השינה ותורמים להרגעת הנפש, משככים כאבים ונוגדים דלקות.

אני מזמינה אתכם לעיין ברשימת המחקרים המפורטת שצרפתי באתר.  המחקרים מוכיחים את יעילותם של השמנים האתריים שאני משתמשת בתערובת לטיפול במקרים ותסמינים שונים. זו הסיבה שאני כל כך אוהבת להמליץ למטופליי להשתמש בשמן זה לאור הבעיות השונות שאני עוזרת להם להתמודד במהלך הטיפול בקליניקה.

%d7%a9%d7%9e%d7%9f-%d7%94%d7%92%d7%a0%d7%91%d7%99%d7%9dהשמן מופק מרכיבים טבעיים בלבד,  ללא חומרים משמרים ומכיל מיצוי מהשמנים האתריים :

 • ציפורן 
 • לימון   
 • קינמון  
 • אקליפטוס 
 • רוזמרין  
 • שמן זית  

רוצים לקרוא לעומק על תכונות כל השמנים בתערובת שמן הגנבים?  היכנסו לעמוד תכונות השמנים האתריים במוצרים שלי בלחיצה כאן.

 

אופן השימוש של השמן

תערובת השמנים האתריים מהולה בשמן זית ולכן הינו מצויין למריחה על העור:

באזור הצוואר, האף, הידיים וכפות הרגליים, למניעת הידבקות ולחיזוק מערכת החיסו במיוחד כשמתחילים להופיע תסמינים של כאבי ראש , שיעולים, נזלות,התעטשויות וכאבי גרון.

ייחודו של המוצר iMprotect – שמן להתזה, בניגוד למוצרי ההגנה הקיימים בשוק, הינה ביכולת ההגנה האקטיבית מפני וירוסים. ההגנה היחידה הנפוצה כיום היא מסכת פנים. השימוש במסכה אינו קוטל את הווירוסים באוויר אלא מסנן את האוויר ומונע מעבר הפרשות כמו רסיסי רוק ונזלת מאדם חולה. השימוש בשמנים שבתרסיס בשילוב עם המסכה משפר את יכולת ההגנה של המסכה, בכך שהשמנים שבמוצר עקב תכונותיהם המוכחות במחקרים כיעילים בקטילת וירוסים וחיידקים ובקטריות באוויר באופן אקטיבי

למטופליי , בזמן הצטננות אני משתמשת בשמן במריחה   

 • על חזה וגב – לסיוע בהפחתת שיעול וליחה תקועה.
 • על האף ותחתיו – לסיוע בנזלת, סינוסיטיס וקשיי נשימה.
 • על הגרון וליד האוזניים – לסיוע בעת כאבי גרון ואוזניים.
 • על מפרקים כואבים, גב וצוואר – לשיפור זרימת הדם ושחרור נוזלים תקועים באזור הנוקשה או אזור הדלקת.
 • על זיהומי עור מחתכים – לאזורים אדומים ומודלקים מזיהום חיצוני, כשהפצע סגור בלבד.
 • על עקיצות ולמניעת העקצות מחרקים– השמנים מרגיעים את העור ודוחי יתושים.

את השמן ניתן להשיג במסגרת טיפול על ידי אלונה.

השמן בשימוש עשרות מטופלים של אלונה החל משנת 2011

למידע על טיפולים בקליניקה והמלצות מטופלים לחצו כאן

מוצרי שמן הגנבים בסדרת  iMProtect  הניתנים לרכישה באתר

אלכוהול ספריי- שמן הגנבים- היחיד המבוסס על שמנים אתריים לטיהור האוויר הסביבה הבגדים, מוצר לשימוש אישי בארנק, בתיק, בכיס.

מטהר אוויר טבעי אישי – מבוסס שמן הגנבים – מצוין להתזה על מסכת פנים לפני השימוש או בסביבה הקרובה, בריח נפלא. מוצר אישי, קומפקטי, טבעי, היחידי הנותן תוספת הגנה מפני הידבקויות מהסביבה הקרובה.נחשפתם לחולי קורונה? חוששים מתסמינים? החזיקו בתיק את התרסיס האישי. גם מטהר את האויר ומחטא, וגם מצוין להתזה על המסיכה לתוספת שמנים אתרים וריח לימוני נהדר לתחושה טובה יותר עם המסיכה כל היום. התרסיס מבוסס אלכוהול ותערובת שמנים -שמן הגנבים שנשארת בסביבה ומעניקה הגנה אנטיויראלית מתמשכת. לפרטים ורכישה לחצו  כאן. 

ליחצו כאן לרכישה עכשיו במבצע היכרות מיוחד !

 

iMProtect Pureשמן הגנבים טהור- תערובת 100% שמנים אתריים טהורים על פי “שמן הגנבים” המתאימה לשימוש במבער או במכשיר אדים,  מצויין לטיהור אוויר מתמשך בחדר, ולחיטוי הסביבה הקרובה מפני וירוסים, פטריות וריחות רעים. מתחילים לחוש תסמינים של כאבי ראש? טפטפו מספר טיפות של תערובת השמנים האתרים במוצר לתוך מבער אדים, השאירו בחדר, ותהנו גם מריח לימוני נעים, ובטיהור החדר.  בזכות תכונות הריפוי של השמנים האתריים, אידוי השמנים באוויר והרחתם מועיל במיוחד בעת דלקות, צינון, או שפעת. מוצר זה ניתן לרכישה כאן. 

ליחצו כאן לרכישה עכשיו במבצע היכרות מיוחד !

 

 

סיפור שמן הגנבים – הרעיון מאחורי פיתוח תערובת השמן הקלאסית בשימוש אצלי בקליניקה

במאה ה־14 לספירה, בתקופת המגפה השחורה שכילתה כ־60% מאוכלוסיית אירופה ומיליונים נוספים ברחבי העולם (רק בסין מתו 35 מיליון איש!), פעלו ארבעה גנבים. בזמן שכולם פחדו להתקרב לבתי הנפטרים ולגופותיהם, הארבעה גנבו מהקברים ומהגופות כסף ותכשיטים וכל זאת מבלי שיאונה להם כל רע. הם השתמשו בשמנים הללו במריחה על הידיים ועל מסכות הפנים שלהם כדי להימנע מהידבקות במחלה. כשהמלך שמע על כך הוא הורה לתפוס אותם ולהביאם אליו. הוא חנן אותם מעונש בתמורה לחשיפת הדרך שבה הצליחו להימנע מהידבקות במחלה הנוראה. הגנבים הסכימו לשתף את מרכיבי השמנים שבה השתמשו ומאז תערובת זאת ידועה בשם “שמן הגנבים”. סיפור השמן עבר במשך דורות רבים, ומאז משתמשים ברפואה העממית בשמנים אלו למניעת מחלות ולטיפול בהן. בנוסף, השמנים נחקרו במחקרים מודרניים והוכחו כיעילים למניעת הדבקויות במחלות וכבעלי תכונות בריאותיות רבות ערך. בשנת 1996, במחקר באוניברסיטת WEBER, יוטה, ארה”ב, נבדק מוצר דומה שהכיל את תערובת 5 השמנים – שמן הגנבים. במסגרת המחקר רוססו תרביות של חיידקים ווירוסים בחלל סגור ומרוקן מאוויר. לאחר מכן רוסס “שמן הגנבים” בחדר בכמויות ומידות שונות.  התוצאה הייתה אכן מפתיעה –  יעילות השמן הגיעה עד ל 99.96% בקטילת הווירוסים חיידקים שהיו באוויר!

מוזמנים להיכנס לאתר ולמצוא מחקרים רבים אודות השמנים בתערובת.

קישור למחקר שבוצע באוניברסיטה  – מחקר שמן הגנבים אוניבטרסיטת וובר WEBER בארה”ב