פרחי באך לאיזון ריגשי בהתאמה אישית – אלונה שפרלינג


הי,  אני אלונה שפרלינג,  מטפלת ברפואה משלימה במגוון תחומים וגם ברפואה סינית ובכלי טיפול רבים אותם למדתי במהלך השנים.

בניסיון אותו רכשתי במהלך השנים הרבות בהן אני מטפלת במגוון רחב של בעיות ואנשים 

אחד הכלים המשמעותיים והאפקטיביים ביותר שאני משתמשת הוא – התאמה אישית של תמצית פרחי באך,  בפגישה אישית, כחלק מטיפול גוף נפש, אצלי בקליניקה,  או בפגישה נפרדת טלפונית או בזום.  פגישה זו, מיועדת  לצורך התאמת ובניית התמצית פרחי באך האישית אותה אני מכינה לאחר בדיקה ותשאול מעמיק.  אני עוסקת כמטפלת בפרחי באך כבר שנים רבות והתוצאות הטובות מוכיחות את יעילות הטיפול.  

עם סיום הפגישה, אני מכינה בקבוק טיפולי של תמציות פרחי באך שמותאם ספציפית למטופל.

כאשר מרכיבים תערובת לטיפול, משתמשים במספר טיפות בלבד ממספר תמציות-  בין 4 ל 6 תמציות,  תלוי באבחון. בדרך כלל מרגישים את ההשפעה באופן מיידי.

 תמציות פרחי באך משמשות לטיפול ותמיכה במצבים רגשיים ונפשיים כגון חרדה,דיכאון, פחדים, ביטחון עצמי ועוד..

סוד הריפוי בעזרת פרחי באך, מושתת על ההבנה כי תהליך הריפוי תלוי בשינוי גם ברובד הרוחני וגם ברובד הפיזי. האבחון מאפשר את הדיוק להגיע לשורש, למהות שיוצרת את התופעות והסימפטומים בגוף או בנפש. השינוי הרוחני ישמש מנוף ויתן כוח ודחיפה לשינוי ברובד הגופני ועל ידי זה השיפור יהיה גם בסימפטומים הפיזיים וגם הרגשיים-עמוקים.  

עלות פגישת אבחון בזום, ובניית הפורמולה של תמציות פרחי באך כולל משלוח לכל הארץ במחיר 299 ש”ח.

לחילופין, ניתן להגיע לקליניקה בתל אביב או בקדימה צורן לטיפול גוף נפש מותאם אישית ובמידת הצורך הוספת תמציות פרחי באך בהתאמה אישית.

שיטת הטיפול פותחה בשנת 1930 על ידי ד”ר אדווארד באך.

פרחי באך הם מוצרים טבעיים המיוצרים מצמחים,  זו אופציה טבעית ובטוחה לשימוש,  מדובר בכמות חומר קטנה מאוד המהולה במים. 

לפרחי באך היכולת להשפיע ריגשית על הגוף, ובמצבים שונים לעזור בריפוי ובחיזוק רגשי שהוא כלשעצמו עוזר לרפא גם דברים שאיננו מודעים אליהם. תמציות באך יעילות בהתמודדות של ילדים עם חרדות, שחרור פחדים, היפראקטיביות,כעסים ותוקפנות, קשב וריכוז, חיזוק ביטחון עצמי התמודדות עם כאב ואובדן ועוד.

באך, רופא, הרבולוג וחוקר אנגלי שחי בתחילת המאה ה-20. 

ד”ר באך גילה את היכולת הטיפולית של פרחי הצמחים בעזרת שיטת הכנה שיצר בעצמו. באך הצליח לזהות קבוצה של מצבים נפשיים ולכל מצב כזה התאים תמצית פרחים אחת או יותר, המתאימה לטיפול בו.

בסך הכל ריכז באך 38 סוגי פרחים שונים, שתמציתם מהווה בסיס לטיפול ובכל פרח זיהה תכונה בסיסית מסוימת.

בנוסף לקבלת הפורמולה המטופלים מקבלים גם סיכום כתוב ובו מרכיבי תמציות הצמחים שנבחרו, החוזקות והעוצמות האנרגטיות של כל תמצית שנמצאה מתאימה והכוללת גם המלצה לשיפור הנקודות הרגשיות שעלו באבחון על פי שיטתו של פרופסור באך.

שילחו הודעה לקביעת טיפול או שיחת ייעוץ   

המוצר הפופולארי ביותר של פרחי באך להרגעה, פרחי באך לילדים, הוא רסקיו רמדי. זהו מוצר מדף שניתן לרכוש גם בבתי המרקחת. היתרון בפגישת אבחון והתאמה אישית הוא שילוב פרחי באך היחודיים והמיוחדים על פי המבנה הריגשי של המטופל/ת. טיפות רסקיו ניתנים במצבים רגשיים שונים, בעיקר בחרדה, סטרס. במקומות בהם יש צורך בהרגעה.  לפרחי באך סגולות רבות, לא רק הרגעה וחרדה. פרחי באך לדיכאון וחרדה בשימוש רב, פרחי באך קשב וריכוז. צמחי באך הם למעשה פרחי הבאך הנפוצים בעולם כולו. תמציות באך הן שם נוסף לפורמולה המורכבת מטיפות באך, פרחי הבאך. לקיחת התמצית באופן שוטף לפרק זמן מסויים מהווה טיפול פרחי באך יעיל, למצב בו נדרש היה בבניית הפורמולה. פרחי באך לתינוקות יכולים להיות מאוד יעילים, האבחון נעשה באופן אנרגטי והורים מדווחים בדרך כלל על הצלחה וסיוע.

 

פרחי באך קשב וריכוז,  פרחי באך לדיאטה, פרחי באך לדיכאון, פרחי באך להרזיה,פרחי באך לריכוז, פרחי באך מחלות שונות, פרחי באך מינון נקבע על ידי המטפלים. האבחון בדרך כלל מבוצע על ידי תשאול פרחי באך,  או אבחון אנרגטי.

המידע והעצות הניתנים באתר זה הם בגדר מידע כללי בלבד. 
הם אינם תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים ואינם בגדר “עצה רפואית”, “אבחנה רפואית”, 
“חוות דעת רפואית”, “המלצה לטיפול רפואי” או “תחליף לטיפול רפואי”.