iMProtect-Spray – תרסיס הגנה רב תכליתי המבוסס שמנים אתריים טהורים “שמן הגנבים” מצויין גם להתזה על מסיכה לשיפור ההגנה וגם להוספת ריח לימוני מעולה לנשימה נעימה יותר.


iMProtect מטהר אישי טבעי –

רב תכליתי – להגנה אנטיוויראלית- מצוין גם להתזה על המסיכה

מבוסס שמנים אתריים – “שמן הגנבים”

– בבקבוק פלסטיק 60 מ”ל עם מתז –

 תרסיס ההגנה, מטהר האישי הוא פרי פיתוח חדשני, רב תכליתי המכיל 60% אלכוהול ובנוסף תערובת שמנים אתריים טהורים על בסיס פורמולת “שמן הגנבים” הידועה בשימוש להגנה מפני וירוסים וחיידקים מאז המאה ה־14, ימי המגפה השחורה*

השמנים בתערובת “שמן הגנבים” (הידוע בכינוי- שמן ארבעת הגנבים) : רוזמרין, איקליפטוס, לימון, ציפורן וקינמון, ובנוסף שמן עשב לימון ושמן פלמה־רוזה. שמנים אלה ידועים בארומתרפיה בעלי תכונות היעילות להגנה טבעית מפני קורונה, בעלי תכונות נוגדות חיידקים (אנטיבקטריאליות), נוגדות וירוסים (אנטיוויראליות) ונוגדות פטריות למיניהן, מועילות בחיזוק מערכת החיסון ובשיפור הנשימה ומשפיעות לטובה על יכולת הריכוז והלמידה והרגעת הנפש. לכן, בנוסף ליכולת הטיהור וההגנה של המוצר, תרסיס זה הינו מוצר טיפולי ארומותרפי להקלה על שיעול, ליחה עיקשת, צינון, חולי כאב ראש ומתח נפשי.

אני ממליצה לעיין במאמרים שליקטתי אודות תכונות הריפוי הנפלאות של השמנים האתריים שאני משתמשת בתערובת. למעשה, זהו מוצר ההגנה היחידי בשוק המבוסס על שמנים אתריים.

מהו שמן הגנבים?  קראו מאמר מעניין של ד”ר ראובן ברק שמסביר על השימוש בתערובת בימי המגיפה השחורה ועל המלצתו להשתמש בשמן זה היום כהגנה טבעית לקורונה מהסיבה שהשמן  עזר במגיפת הדבר וסיכוי סביר שיעיל גם לימינו, למגיפת הקורונה ולתסמינים המגיעים איתה.  הוא גם מוסיף במאמר שורה של מחקרים ומאמרים נוספים בנושא.  ליחצו גאן לקריאת המאמר בבלוג של ד”ר ראובן ברק.

רוצים להגביר את יעילות ההגנה של המסיכה ?

 
מטהר האוויר והסביבה היחיד בשוק המכיל שמנים אתריים 100% ומספק הגנה אקטיבית מפני וירוסים וחיידקים. הוא היחיד המתאים להתזה על מסיכה ומותאם למצבי חשש מפני הידבקויות במחלות ויראליות, בזכות יכולות החיטוי של הכוהל בשילוב עם יכולות הטיהור המתמשכות של השמנים האתריים.  מישהו בסביבתכם סובל מתסמינים של כאבי ראש? חוששים להגיע למשרד?  החזיקו את הספריי בתיק, והשתמשו בו להתזה בסביבתכם הקרובה או על המסיכה לפני השימוש. הגבירו את הזהירות להרגשה בטוחה יותר.

ההגנה היחידה הנפוצה כיום ביציאה למקומות ציבוריים הינה שימוש במסיכת פנים. השימוש במסיכה אינו קוטל את הוירוסים הקיימים באוויר אלא מסנן את האוויר ומונע מעבר הפרשת רוק ונזלת מאדם חולה. ובנוסף, מונע מגע בפה ובאף עם הידיים. השימוש בתרסיס זה, בזכות השמנים האתריים והשילוב יחד עם המסיכה משפר את יכולת ההגנה של המסיכה בזכות תכונות השמנים האתריים במוצר יחד עם הכוהל לקטול באופן אקטיבי וירוסים, חיידקים ובקטריות באויר.

מתאים להתזה על מסכה, בגדים וכן על רהיטים אשר באים איתם במגע במקומות העבודה, במשרדים, בבתי חולים, במטוסים, ובכל סביבת התקהלות של אנשים.

מכיל כוהל ומרכיבים טבעיים בלבד !

המוצר מיוצר ע”י מפעל העומד בתקן מאושר ע”י משרד הבריאות בתנאי ייצור נאותים (GMP- ISO-22716ׂ)

עכשיו במבצע מחיר היכרות 59 ש”ח בלבד במקום 69 ש”ח

באספקה מהירה עם שליח לנקודת חלוקה בסמוך לבית

הוראות שימוש:

לטיהור האוויר הסביבה או להתזה על מסיכה – יש להתיז באזור המבוקש, ולחכות כדקה לפני הכניסה אליו.

החל תהליך בקשה לקבלת אישור ממשרד הבריאות עבור שימוש כבושם בהתזה על הגוף.

ניתן לרכוש באתר את תערובת “שמן הגנבים” המיועדת למבער/מכשיר אידוי- מצויין לחיטוי האויר ושיפור הנשימה בחדר, השמנים האתריים ידועים בתכונותיהם כנוגדים וירוסים וחיידקים ובכך שימוש במבער עשוי להקל משמעותית על סימפומים בעקבות התקררות/שפעת או בעיות בדרכי הנשימה (מבוסס על מחקרים מצורפים- לחצו כאן לעיון במחקרים)

המוצר מכיל רכיבים טבעיים בלבד – כוהל ושמנים אתריים.

מחיר המוצר: 59 ש”ח

 עכשיו במחיר היכרות מוזל- 49 ש”ח בלבד !

מעוניינים להזמין ? ליחצו כאן.

  •  

ניתן להזמין באתר או ליצור קשר בוואטסאפ להזמנה ושימוש באמצעי תשלום אחר- ביט או העברה בנקאית.

רוצים להבטיח אוויר נקי לנשימה מוירוסים וחיידקים גם במשרד? בבית? מתחילים לחוש תסמינים של כאבי ראש?   נחשפתם לחולי קורונה או מישהו מהמשפחה או חברים נחשף?. החזיקו את הספריי בתיק והשתמשו בו בבית  או בכל מקום שאתם מגיעים אליו? כמה טיפות של שמן הגנבים הטהור- במבער או מכשיר אידוי יבטיח לכם גם אויר נקי לנשימה, וגם אווירה וריח נעים. ניתן להשיג כאן באתר.

לפרטים וקריאה נוספת אודות המוצר ליחצו כאן

להזמנת שמן הגנבים הטהור למבער או מכשיר אידוי- ליחצו כאן