איך לפרוץ את הגבולות שלך ?


נולדנו להורים כאלו, במקום כזה ולמעמד כזה, עם דיעות כאלו…לתוך משבצת מתוך ריצפה ענקית של אפשרויות. ורובינו חיים את אותם עקרונות של הורינו גם אם לא בחרנו בהם. ואפילו אם מרדנו ויצרנו לנו משבצת חדשה, גם אם העבודה או ההורות או הזוגיות שיצרנו לא ממש לטעמנו, אנו ממשיכים בה בכוח האנרציה או מקסימים מתגרשים או מתפטרים ומרגישים שבחרנו מחדש לא?.לא. רק ברחנו.

אז מה הקטע?

השינוי היחיד בחיים שלנו יכל לנבוע רק משינוי דרך התפישה שלנו את המציאות ומשם בדרך ההתנהלות שלנו. וכשאני משתנה אני משנה את התגובות אלי ואת הסביבה שלי. ומשם הסיפור משתנה.

מה לעשות?

בכל פעם שאני בסיטואציה שלא טובה או שאני לא שלמה איתה עלי לעצור ולנשום. להתבונן בסיטואציה ולבקש הדרכה מהאני העליון, מהנשמה. מלמעלה. הרי הסיטואציה בד”כ לא חדשה אלא מוכרת לי וגם המחשבות שלי לגבייה כבר היו, ועדיין היא חוזרת – אז שתי מסקנות:

  1. יש לי כבר את כל הידע בתוכי שמחכה לשינוי לפרוץ.
  2. עלי לכוון את הפעולה לא לפי הרגש אלא לפי התוצאה הרצויה. וברור שעלי לפעול שונה מאיך שפעלתי עד היום כדי לקבל תוצאה שונה..

כשאני מצליחה, אני טופחת לעצמי על השכם אך ממשיכה לדייק את עצמי כדי להגיע למצב האידיאלי מבחינת התגובה שלי. וכשאני נכשלת, אני מוחלת לעצמי, חושבת אחרי מעשה, ובוחרת להבא את השינוי בהתנהלות שלי.

לקביעת טיפול גוף נפש בסטודיו של אלונה בקדימה ניתן להתקשר או לשלוח הודעת וואטסאפ – 054-5766154

למידע נוסף לחצו כאן

בהצלחה!