שיעורי יוגה אישית וייחודית בקדימה צורן


אנשים שמתרגלים יוגה הם קלים יותר, שמחים יותר ופחות כואבים. הם יותר בזרימה עם הסביבה שלהם ועם עצמם. אצל אלונה היוגה היא כלי ריפוי ושחרור אנרגטי.

שיעורי היוגה בקדימה הן בקבוצות קטנות, באווירה אינטימית ייחודית. משתתפי הקורסים נהנים מהדרכה ויחס אישיים.

אנו מתרגלים האטה יוגהיוגה דינמית וזורמת בשילוב עוד טכניקות וסגנונות במטרה להביא לפתיחת חסימות, הזרמת אנרגיה, שחרור עומסים מהגב והצוואר, וליהנות!

ישנן מגוון קבוצות בימים שונים ובשעות שונות. צרו קשר להתאמת הקבוצה שמתאימה לכם. 

אלונה מומחית בקבוצות של יוגה למתחילים. קימות גם קבוצות לנשים בלבד.

תרגילי יוגה מעולים לשחרור מתחים, להרפיית שרירים, למניעת כאבי גב וכתפיים, עבודה על שרירים פנימיים והרפיית הגוף.

הסטודיו של אלונה באווירה מיוחדת, בנוף של טבע פראי ועצי יער קדימה.

ממוקם בקדימה צורן, 5 דקות מתל מונד,אבן יהודה,עין ורד,כפר הס,חרות וכל שאר המושבים באזור השרון.

אלונה שפרלינג יוגה בקדימה צורן

——–

תלמידים מספרים:
“אלונה מדהימה ומלאת אנרגיות. יודעת לקחת את הקבוצה בתחילת התרגול מהמצב שבו היא נמצאת ולהעלות את כולם מעלה מעלה”
רמי דיגמי, צורן.

“אני מקפידה שלא להפסיד את המפגש השבועי, שעבורי הוא פסק זמן משגרת היומיום העמוסה, זמן להירגעות, לחיזוק ולהגמשת הגוף והנפש”
רונית, קדימה.

צרו קשר לשיעור יוגה הראשון שלכם: אלונה 054-5766154


על האטה יוגה: האטה יוגה הוא שם לתרגול הפיזי של יוגה כמו שמוכר במערב. אבל התפיסה של היוגה, היא תפיסה הוליסטית הרואה את הקשר הבלתי נפרד של גוף נפש. התרגול הפיזי מטרתו לאפשר זרימה חופשית של אנרגיה בצ’קרות ובמרידיאנים וכמו כן לשחרר חסימות אנרגטיות הגורמות כאב וחולי לגוף ולנפש.  בכך תרגול יוגה עוזר לשמור על חיוניות הגוף ותפקוד בריא של אברי הגוף ומערכותיו. בנוסף כוללת היוגה תרגילי נשימה וריכוז שעובדים על הרגעת התודעה (Mind) – המחשבות והרגשות. גולת הכותרת של התרגול הינה הגעה לשקט בגוף ובנפש המאפשר חיבור עמוק פנימה לנשמה.

היוגה שאלונה שפרלינג מעבירה מזה שנים רבות הינה מאוד איכותית ויחודית. אלונה רופאה סינית ורפלקסולוגית ומשלבת בתרגולי היוגה הייחודית אלמנטים מהרפואה הסינית ומהרפלקסולוגיה. לאנשים שסובלים מסטרס ומתח, מבעיות ביציבה הגורמות לכאבי גב, צואר וכתף, היוגה שאלונה מעבירה מאוד עוזרת ומומלצת לתרגול יומימי. במהלך התרגול בקליניקה מושם דגש משמעותי בתרגילי יוגה לכאבי גב, לכאבי צוואר וכתפיים. אם חשוב לכם להבין מה יוגה עושה לגוף ולמה יוגה זה טוב, היכנסו למאמר המצורף להסבר מעמיק. לאנשים שמעוניינים ביוגה לחטב את הגוף מומלץ מאוד לתרגל יוגה באופן תדיר . היוגה נפלאה לחיטוב הגוף השפעת היוגה על הגוף נפלאה היכנסו למאמר בקישור לקרוא עוד למה יוגה זה טוב כל כך איך היא הופכת את הגוף שלנו לגוף בריא.

קראו על 10 הסיבות שבגללן אתם חייבים לתרגל יוגה


הסטודיו מרחק דקות ספורות מ- צורן, תל מונד, אבן יהודה, עין שריד, פרדסיה, עין ורד,נתניה,פולג,עיר ימים,משמרת,כפר הס,חרות

יוגה בקדימה צורן – יוגה טיפולית מיוחדת על ידי אלונה שפרלינג, גם מורה ליוגה וגם מטפלת ברפואה אלטרנטיבית ורופאה סינית. רוצים לקרוא על שיטת הטיפול היחודית של אלונה?

קראו על שיטת הטיפול היחודית של אלונה, אלמנטים המשולבים בתרגול היוגה המיוחד