לקוחות מספרים


על השמן הטיפולי

“אלונה יקרה, קודם כל שבוע טוב ושנעבור את הקורונה כולנו בשלום.

 התחושה שלי שזה באמת מחסל וירוסים ומגן עלי. ולכן הרחבנו את השימוש לכל בני הבית.

תודה, “

אורן ברוקס, אבא ל 3, תל מונד

“ממליצה בחום על המוצרים של אלונה. בטיפולים אצל אלונה ומשתמשת בשמן הגנבים שלה מעל 3 שנים. שומר על הבריאות שלנו ושל ילדינו. גם לדעתי אני מרגישה שזה מונע את ההדבקות וגם מסייע להחלמה מהירה במידה וכבר נדבקו. חובה להתנסות במיוחד בתקופה הנוכחית”

גלינה גייזרסקי, אמא לשניים,  פולג, נתניה

“אני משתמשת בשמן למניעה לילדים ובכל פעם שהילדים משתעלים ומצוננים אני מורחת ונותנת להריח והם משתפרים. ממליצה בחום אני משתמשת קבוע לי ולילדים שלי”

הילה קרקו סטלר, אמא ל 3 ילדים, קדימה

עדות ממקור ראשון. אלונה נתנה לי מספר יחידות לחלוקה לבני משפחתי וכמובן גם לעצמי. התגובות מפליאות ממש. אני מורח על השפה העליונה כל בוקר וגם על כפות הידיים הריח נעים ביותר והחרדה מהדבקיות קטנה עד לא קיימת. גם לא מרגיש את החורף. אז תודה לך אלונה יקרה.”

עמי שבן, אב לבנים בוגרים, תל אביב.

” קיבלתי את השמן מאלונה המטפלת שלי לכאבי פרקים שיש לי בברכיים ובקרסולים. השמן מפחית כאב ונפיחות וכשאני מצוננת, מורחת, ועובר מהר.”

אסתר, גימלאית, נתניה.

על האלכוהול ספריי – שמן הגנבים

“הייתי חולה ממש עם חום נזלת ללא הפסקה והיה לי קשה לנשום. הדלקתי מבער בחדר ונשמתי את השמנים, ומרחתי את השמן על הצוואר. הנזלת נרגעה, הנשימה הוקלה. הרחת השמן גורמת לי להשתעל ולהוציא את הליחה שתקועה בריאות ואני מרגישה שאם לא הייתי מכירה את המוצר, הייתי מפתחת דלקת ריאות.

לימור מור, קדימה צורן

“הגיעו, החומרים והמוצרים 🙂 הבית בריח מדהים. ואני כל היום משתעלת החוצה את מה שצברתי כנראה… זה גם מאוד נותן לנו ביטחון עכשיו עם כל מה שהולך בחוץ.”

אפרת אקשטיין, קדימה, אמא ל 4 ילדים