AlonaNatural


אלונה נטוראל (ALONA NATURAL)  היא קו מוצרי הבריאות שלי והקוסמטיקה הטבעית שפיתחתי לאורך השנים.  מוצרי הבריאות וההגנה האנטיויראלית, המבוססים שמן הגנבים,  ממליצה לקרוא אודות שמן הגנבים ניתן למצוא חומר רב ברשת, באנגלית-  THIEVES OIL ובספרדית  ACEITE DE RATERO.  זוהי תערובת שמנים אתריים בעלי תכונות אנטיויראליות ואנטי חיידקיות ידועות.  תערובת זו שימשה לפני כ 500 שנים באירופה בהתמודדות מוצלחת עם המגיפה השחורה. כך האגדה מספרת, ומאז בשימוש רווח בעולם נגד מחלות ויראליות.  כשחזרנו לארץ משהייה ממושכת בקוסטה ריקה, בתקופת נגיף ה סארס- SARS- למדתי אודות השימוש המוצלח בשמן זה ועל בסיסו פיתחתי את סדרת מוצרי שמן הגנבים.   ניתן למצוא אצלי בקליניקה בקדימה צורן וגם באתר החברה – www.alonanatural.com 

בשנים האחרונות, ובמיוחד בשנתיים האחרונות בעקבות נגיף ה COVID 19- הלוא הוא מחלת הקורונה, ששינתה את חיינו, החלטתי להקדיש זמן רב כדי לדייק את המוצר ולפתח סביבו חברה עם מוצרים משלימים.  אני מייצרת את המוצרים במפעל בתל אביב העומד בסטנדרטים הנדרשים על ידי משרד הבריאות.

ממליצה להיכנס לאתר של מוצרי ALONANATURAL בכתובת – www.alonanatural.com  או להגיע אלי לקליניקה ולהנות ממגוון רחב של מוצרי שמנים אתריים לתוספת הגנה אנטיויראלית, טיהור ובישום אוויר, וכן מוצרי קוסמטיקה טבעית גם לתוספת בריאות וגם לתוספת יופי ורעננות יומיומית.

אשמח לסייע, להמליץ ולכוון על פי הצורך.  צרו איתי קשר בוואטסאפ או בכתובת מייל – [email protected]

הטבע הוא הרופא הטוב ביותר.. הוא מרפא שלושה רבעים מכל המחלות, ולעולם אינו מדבר סרה בחבריו למקצוע. (לואי פסטר)

 

iMProtect

iMPROTECT (איאמפרוטקט) הינה סידרת מוצרים מתערובות שמנים שפיתחתי, המבוססת על תערובת השמנים הידועה בשם “שמן ארבעת הגנבים”, או “שמן הגנבים”. או תערובת חמשת השמנים. לאחר עבודת מחקר יסודית שערכתי, קריאת מאמרים רבים ולמידת הנושא לעומק, ובפרט בעקבות בחינת התוצאות הנהדרות שהתקבלו בשימוש בקרב המטופלים הרבים במהלך השנים, החלטתי להפיץ את המוצר לעולם. במיוחד בתקופה זו, בה מגפת הקורונה מתפשטת בעולם בכל מקום ויש למקסם את ההגנה על הגוף, על מערכת החיסון להתמודד עם החשיפה של הנגיף ונגיפים אחרים במקומות ציבוריים, בעבודה ולמעשה בכל מקום שהוא. חוששים להידבק מוירוס הקורונה?  אופציה טבעית להגנה מפני הקורונה, לשימוש בהתזה באוויר או למבער בחדר או במשרד.

יעילותה של התערובת במניעת הידבקות מווירוסים, חיידקים ופטריות גבוהה מאוד. זאת בשל תכונותיה האנטי־ויראליות ואנטי־בקטריאליות. בנוסף, המוצר יעיל לטיפול בהתקררות ובמחלות החורף. השמנים מחממים ומניעים את הדם. השימוש בשמן עוזר בהפסקת נזלת, עוזר לכייח שיעול, מקל על הנשימה ופותח את הסינוסים, משחרר שרירים כואבים מהתקררות, מפיג כאב ראש וגרון ויעיל בחיזוק מערכת החיסון. בנוסף תערובת השמנים מרגיעה את הנפש ומשחררת מתח נפשי וחרדה.

ליחצו כאן ללמוד על תכונות הרפואיים של השמנים האתריים שאני משתמשת במוצרים שלי

 

יוגה קדימה צורן תלמונד אבן יהודה פרדסיה

רקע

 

בשנת 2009 חייתי עם משפחתי בקוסטה־ריקה. החלה אז בהלה בשל מחלה ויראלית  חדשה ולא ידועה בשם SARS שהתפשטה בעולם. אנשים נדבקו וחלו, והיה כאוס גדול. שם לראשונה נחשפתי לסיפורו של “שמן ארבעת הגנבים”.

 

במאה ה־14 לספירה, בתקופת המגפה השחורה שכילתה כ־60% מאוכלוסיית אירופה ומיליונים נוספים ברחבי העולם (רק בסין מתו 35 מיליון איש!), פעלו ארבעה גנבים. בזמן שכולם התייראו להתקרב לבתי הנפטרים ולגופותיהם, הם גנבו מהקברים ומהגופות כסף ותכשיטים מבלי שיאונה להם כל רע. הם השתמש בשמנים הללו במריחה על הידיים ועל מסכות הפנים שלהם כדי להימנע מהידבקות במחלה. כשהמלך שמע על כך הוא הורה לתפוס אותם ולהביאם אליו. הוא חנן אותם מעונש בתמורה לחשיפת הדרך שבה
נמנעו מהידבקות במחלה הנוראה. הגנבים הסכימו לשתף את תערובת השמנים שבהם השתמשו למניעת ההידבקות. הנוסחה של שמנים אלו עברה במשך דורות רבים, והם שימשו ברפואה העממית למניעת מחלות ולטיפול בהן. אלו הם רוזמרין, קינמון, איקליפטוס, ציפורן ולימון.

 

בתחילה פקפקתי בסיפור. אך לאחר חקירה ולימוד מרכיבי השמן, וקריאת מחקרים רבים על השמנים האתריים ותכונותיהם, הסתבר לי שאכן, לכל אחד מהשמנים שבתערובת קיימות תכונות ריפוי והגנה חזקות מאוד, והשילוב שלהם יחד עוד מגביר את היעילות שלהם.

גם ד”ר אהרון ברק כתב על כך בבלוג שמנהל,  מוזמנים לקרוא ולהתרשם.  תערובת שמנים זו שהוכחה כיעילה נגד הדבר ככל הנראה יעילה גם נגד וירוס הקורונה.  לחצו כאן לקרוא את המאמר.

לאחר ניסיונות פיתוח מאומצים התנסיתי על עצמי, משפחתי ומטופלים רבים במניעת מחלות וטיפול בהן ובהפחתת הסימפטומים הנובעים מהן, והגעתי לנוסחאות יעילות ביותר. ככה נולדה סדרת המוצרים iMProtect.

 

תערובת שמנים אלו היא הבסיס לכל המוצרים בסדרה  iMProtect של אלונה נטורל, לפי יחסים שחקרתי וניסיתי בכל מוצר, ונמצאו יעילים ומתאימים עבורו.

 

סדרת מוצרי  iMProtect  מכילה כרגע שני מוצרים המאושרים למכירה בארץ.  התלחתי לעבוד גם על אישור משרד הבריאות עבור מוצר הדגל שלי, שהוא “שמן הגנבים” למריחה על הגוף אותו אני מספקת במסגרת הטיפול למטופליי.       

iMprotect- 

מטהר אוויר אישי רב תכליתי המכיל הגנה טבעית.

מבוסס שמנים אתריים ואלכוהול 62%. מתאים  להתזה על מסיכה לפני השימוש. להפגת ריחות לא נעימים, להרגשה רעננה עם המסיכה, בריח לימוני נהדר,  להגנה נוספת מפני חיידקים ווירוסים בזכות השמנים האתריים המוכחים ביעילותם כאנטי ויראליים.להרגשה מוגנה יותר נגד הקורונה במשרד, במרכזים ציבוריים-בתי חולים,קניונים,אוטובוסים וברכבת.  מוצר ייחודי, קומפקטי, טבעי ובלעדי.

iMprotect- pure

תערובת שמנים אתריים 100% טהורים

על בסיס נוסחת “שמן הגנבים”

 

בקבוק 10מ”ל  המיועד

למבער או למכשיר אידוי לשיפור הנשימה בחדר , להרגעה והוספת רובד הגנה נגד חיידקים וירוסים ופטריות. סובלים מתסמינים של כאבי ראש? נכנסתם לבידוד? רוצים לשפר את האוויר בחדר או במשרד? תפטפו כמה טיפות של השמן במבער אדים

להרגשה טובה ונעימה יותר בבית,בעבודה,   ובכל מקום