שאלות שאנשים שואלים


1.אם אני חולה, האם שאיפת השמן במבער או מתוך סיר תעזור לי ?

שאיפת השמנים, על פי הארומתרפיה ולפי מחקרים ומניסיון קליני, מקלה על  כל סימפטומטי מחלות החורף הויראליות:

-מחנק בנשימה מריאות גדושות ליחה – הרחת השמן מרחיבה את הסימפונות, ומשחררת ליחה תקועה

-כאב גרון

-כאב ראש

-נזלת

בנוסף,  הם מונעים את התפתחות הווירוסים ובעלי יכולת דיכוי של המחלה וזירוז החלמה, דבר החשוב ביותר.

2. האם התזת האלכוהול ספריי “שמן הגנבים” על הבגדים ומשטחים מחטאה אותם ומגנה מפני הדבקה?

האלכוהול ספריי מכיל יותר מ 50% אלכוהול ולכן בעל יכולת חיטוי. יחד עם יותר מ 20% שמנים אתריים, פעולת הטיהור שלו מתמשכת גם לאחר התנדפות האלכוהול, כל עוד הריח עדיין מורגש. מחקר שנעשה באוניברסיטת וובר בארה”ב, בדק והוכיח יעילות תערובת השמנים “שמן הגנבים”  כנגד וירוסים וחיידקים. השמנים נמצאו יעילים במעל  99.7% בקטילת הווירוסים והחיידקים באוויר. אנו בודקים כעת אפשרות לחקור את יעילות השמנים נגד נגיף הקורונה.

3. מה ההבדל בין שימוש באלכוהול גל ושימוש באלכוהול ספריי “שמן הגנבים”?

אלכוהול גל מומלץ לחיטוי הידיים מווירוסים וחיידקים לאחר נגיעה במשטחים החשודים כמזוהמים. הוא יעיל ביותר בשימוש נכון אבל אינו מחטא את האוויר ואת המשטחים והרהיטים בסביבה ואין לו פעולת הגנה מתמשכת . נמצא בבדיקות שנערכו בסין, מוקד התפשטות הקורונה, שהווירוס עמיד על בגדים ומשטחים עד 9 ימים!  החדשנות במוצר אלכוהול ספריי שמן הגנבים הינה ביכולתו לטהר את האוויר והסביבה וגם בגדים שבאו במגע עם וירוסים, בזכות האלכוהול ובשל תכולת השמנים האתריים הייחודיים שבו בריכוז גבוהה. בנוסף, יש לו אפקט טיהור מתמשך בזכות השמנים הפעילים.

טיהור האוויר חיוני מאוד מכיוון שווירוס הקורונה או כל וירוס אחר, יכול להיכנס לגוף גם דרך רירית העיניים, שאינן מכוסות במסכה.

4. אם אני חולה בקורונה או מחלה ויראלית אחרת עם קשיי נשימה, מה לעשות כדי לשפר את מצבי?

לפי מידע שהגיע אלי לגבי ההמלצות כלליות של צוותי הרפואה בסין להמנע ולהישמר מהנגיף הן:

“הסינים עכשיו מבינים את ההתנהגות של הווירוס Covid-19 תודות לנתיחות שבוצעו באנשים שנפטרו עקב הנגיף. הנגיף מתאפיין בחסימת דרכי הנשימה על ידי ליחה כבדה שהופכת למוצק וחוסמת את דרכי האוויר ואת הריאות. הם גילו שבכדי שהתרופות והטיפול יעבדו חייבים קודם כל לשחרר, לפתוח ולמנוע את חסימת דרכי האוויר”.

שימוש בתערובת “שמן הגנבים” במבער או דיפיוזר, מפיץ אותו באוויר, חודר אל הריאות, ידועה כמרחיבה את הסמפונות, מכייחת ועוזרת לשיחרור ליחה התקועה בריאות.

בנושא הימנעות מהדבקה, מכיוון שהווירוס מחזיק מעמד על משטחים מספר ימים , תרסיס האלכוהול ספריי “שמן הגנבים” מצוין לחיטוי וטיהור הבגדים לפני ותוך כדי החשיפה, ועל רהיטים ומשטחים והאוויר מניעת הדבקות.

5. אני רואה בשוק תכשירים שונים על בסיס אלכוהול בצורת ספריי לחיטוי. מה ההמבדל בניהם לבן “אלכוהול ספריי שמן הגנבים”?

חיטוי באלכוהול הינו הדרך הבטוחה להשמיד חיידקים ווירוסים. אך ברגע שהאלכוהול מתאדה, כל מגע עם המשטח או הבגד, עלול לזהם אותו מחדש. לכן בתכשיר “אלכוהול ספריי שמן הגנבים”, יש מעל 20% שמנים אתריים פעילים, שנשארים על פני המשטחים, והם בעלי תכונות אנטיוויראליות ואנטי בקטריאליות הידועות עוד מימי המגפה השחורה באירופה, שעל פי המידע הרווח גרמה אבידות למעלה מ 60% מהאוכלוסייה. השמנים האתריים שאני עושה בהם שימוש במוצרים ידועים כבעלי יכולות מונעות הדבקה.  מחקרים מודרניים אימתו את תכונות השמנים. למידע נוסף קראו על איכויות השמנים היכנסו לרשימת המחקרים כאן ועיינו בהם לעומק. השתדלתי להוסיף תקציר על מנת שהגישה תהיה נוחה ומהירה.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png